Güvenilir Rapata Kalitesi

GÜVENİLİR RAPATA KALİTESİ

Rapata olarak en önemli ilkemiz; ürettiğimiz ürünler ve sunduğumuz hizmet  karşılığında 100% müşteri memnuniyetini yakalayabilmektir.

Müşterimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamayı taahhüt ederken, önerilerini en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Üretimini yaptığımız ürünlerde akıllarda kalan marka olabilmenin heyecanı ile  çıtayı hep yükseltmeyi hedefliyoruz.

Bu anlayış ile ürünlerimizi kendi üretim tesisimizde hijyenik ortamlarda alanında usta eller tarafından sağlıklı hammaddeler kullanarak, GDO içermeyen malzemelerle günlük hazırlayıp, müşterilerimize taze bir şekilde sunuyoruz.

Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanmıyoruz.

 

ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahibiz. Çalışanlarımıza periyodik olarak verdiğimiz eğitimlerle ürünlerimizin üretimden tüketiciye kadar olan tüm süreçleri bir bütün halinde değerlendirerek güvenli gıda üretimini sağlayacak standartları uygulamaya azami özen gösteriyoruz.

 

Üretimin her aşamasında Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın ve Avrupa Birliği’nin çiftlikten sofraya gıda güvenliği kapsamındaki kanun ve kurallarına harfiyen uyuyoruz ve denetimleri de gıda mühendislerimiz ve teknikerlerimiz ile devamlı kontrol ediyoruz. Rapata fırınlarından çıkan tüm ürünleri gıda şartnamelerine, kalite yönetmeliklerine ve TÜBİTAK standartlarına tamamen uygun olarak üretiyoruz.

Rapata markasının arkasında Özen Grup gücü ve deneyimi bulunmaktadır. Bu nedenle satın aldığınız her Rapata Unlu Mamulü’nde, her zaman aynı kalite ve lezzeti bulacaksınız