Vizyon & Misyon

rapata-tezgahRapata markası olarak Özen Grup‘tan aldığımız güç ve güvenin farkındayız. Bu destek ile çok sayıda unlu mamül çeşitlerini Onur Mağazalarına gelen değerli müşterilerimize taze ve dumanı üstünde sunuyoruz.

Yüksek kalite standarlarını ilke olarak benimseyip bu kaliteyi gün be gün arttırabilmek adına teknoloji ve yenilikleri takip ediyor, ince detaylara önem verip sizden gelen her türlü öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendiriyoruz.

Bir aile gibi olduğumuz uzman bir çalışan kadrosuna sahibiz ve her zaman bu dayanışma ruhuyla işimizi daha iyi yaparak daha fazla çeşit ile sizlere hizmet etmeye özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli değerdir, bunun farkında olup bu değeri daha da arttırmak amacıyla gerek online siparişlerde gerekse mağazadaki satışlarda güleryüz ve kaliteli hizmetten asla ödün vermiyoruz.

Amacımız güvenilir bir marka olarak gönlünüzde yer edinip; pasta, çikolata, ekmek çeşitleri ve tatlı dendiği zaman aklınıza gelen ilkler arasında yer alabilmektir.

İddialıyız çünkü; işimizi iyi biliyoruz